Gminny Ośrodek Kultury w Białopolu informuje, że termin zgłoszeń do Konkursu Fotograficznego „Czytam wszędzie” został przedłużony.
Nowy termin nadsyłania zgłoszeń upływa 22.06.2026 r.
Zachęcamy wszystkich uczestników do wykorzystania dodatkowego czasu i aktywnego udziałuw konkursie. To doskonała okazja, aby podzielić się swoją pasją do czytania!
Zapraszamy uczniów oraz osoby dorosłe mieszkające na terenie gminy Białopole do udziału w Konkursie Fotograficznym „Czytam wszędzie”.
W załączniku:




















