Struktura urzędu oraz jednostki organizacyjne gminy

  1. WÓJT GMINY
    – Henryk Maruszewski, tel. 82 568-22-04, 606-432-739, hmaruszewski@bialopole.eu
  2. ZASTĘPCA WÓJTA, STANOWISKO DS. OPŁAT LOKALNYCH I PODATKU VAT
    – Marzena Kołodyńska, tel. 82 568-24-39, 518 637 399, mkolodynska@bialopole.eu
  3. 3SEKRETARZ GMINY, STANOWISKO DS. OBSŁUGI RADY GMINY, PROMOCJI I INFORMATYKI URZĘDU
    -Beata Augustynek, tel. 82 568-22-04, baugustynek@bialopole.eu

   SEKRETARIAT
tel. 82 568-22-04

  1. SKARBNIK GMINY
    – Anna Prucnal, tel. 82 568-22-39, 502-680-426, aprucnal@bialopole.eu
  2. STANOWISKO DS. GOSPODARKI KOMUNALNEJ, INWESTYCJI i ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
    -Lucyna Wojtaczka,  tel. 82 568-24-39, lwojtaczka@bialopole.eu
  3. STANOWISKO DS. GOSPODARKI ZIEMIĄ, MIENIEM KOMUNALNYM I OGÓLNO-ROLNYCH
    -Damian Grzegorzewski, tel. 82 568-22-15, dgrzegorzewski@bialopole.eu
  4. STANOWISKO DS. KSIĘGOWOŚCI BUDŻETOWEJ
    -Edyta Krzewska, tel. 82 568-22-15, ekrzewska@bialopole.eu
  5. STANOWISKO DS. KSIĘGOWOŚCI PODATKOWEJ
    -Magdalena Kapluk, tel. 82 568-26-17, 502-680-471, mkapluk@bialopole.eu
  6. STANOWISKO DS. ORGANIZACJI I KADR
    – Anna Cichacka, tel. 82 568-22-04, acichacka@bialopole.eu
  7. ZASTĘPCA KIEROWNIKA URZĘDU STANU CYWILNEGO, STANOWISKO DS. WOJSKOWYCH, EWIDENCJI LUDNOŚCI I OŚWIATY
    – Jolanta Masłowska, tel. 82 568-22-39, 518-637-399, jmaslowska@bialopole.eu
  8. STANOWISKO DS. WYMIARU ZOBOWIĄZAŃ PIENIĘŻNYCH
    – Katarzyna Rogalska, tel. 82 568-26-17, 502-680-395, krogalska@bialopole.eu
  9. STANOWISKO PRACY DS. OBRONNYCH, P. POŻAROWYCH I DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
    – Krystyna Maleszyk, tel. 82 568-22-39, kmaleszyk@bialopole.eu
  10. STANOWISKO DS. KSIĘGOWOŚCI BUDŻETOWEJ
    – Dorota Śliwa, tel. 82 568-26-17, dsliwa@bialopole.eu
  11. STANOWISKO DS. BUDOWNICTWA i  PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO – Mirosław Świetlicki, tel. 82 568-22-15,  mswietlicki@bialopole.eu

 

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ   

  1. KIEROWNIK
    – Dorota Napora, tel. 82 568 22 46, 514-153-072
  2. STRASZY PRACOWNIK SOCJALNY
    – Anna Gągoł, tel. 82 568 22 46
  3. PRACOWNIK SOCJALNY
    – Ewelina Zięba, tel. 82 568 22 46
  4. REFERENT DS. ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH, ALIMENTACYJNYCH I WYCHOWAWCZYCH
    – Małgorzata Krasowska, tel. 82 568 22 46

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 9 PUŁKU LEGIONÓW AK W BIAŁOPOLU

DYREKTOR
– Alicja Ilasz, Tel 82 568 22 19

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 9 PUŁKU LEGIONÓW AK W BIAŁOPOLU SZKOŁA FILIALNA W STRZELCACH

WICEDYREKTOR, KIEROWNIK SZKOŁY FILIALNEJ
– Bogusław Skwarek tel. 82 568 31 79

GMINNY OŚRODEK KULTURY W BIAŁOPOLU    

  1. DYREKTOR  
    –  Elżbieta Kudrej, tel. 82 568 24 30, 502-680-431
  2. BIBLIOTEKARZ
    – Anna Mazur, tel. 82 568 24 30
  3. MŁODSZY INSTRUKTOR
    – Jan Andrzej Ostrowski, tel. 82 568 24 30