W dniu 04.03.2019 r. po raz trzeci w hali sportowej odbyła się uroczystość  z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Organizatorzy tego święta: Gminny Ośrodek Kultury w Białopolu, Publiczna Szkoła Podstawowa w Białopolu, Koła Gospodyń Wiejskich z terenu całej Gminy.

Wśród przybyłych gości były przedstawicielki kół gospodyń wiejskich, miejscowych zakładów pracy, organizacji społecznych i związkowych oraz panie z terenu Gminy Białopole. Po powitaniu zaproszonych gości, Henryk Maruszewski - Wójt Gminy Białopole wraz z Waldemarem Wilgosem – Przewodniczącym Rady Gminy Białopole  w imieniu wszystkich mężczyzn złożyli życzenia dla przybyłych Pań. Dopełnieniem życzeń były kwiaty wręczone również przez radnych  naszej gminy.

Uroczystość uświetniona została występami dzieci i młodzieży z zespołu „TĘCZA” z Publicznej Szkoły Podstawowej w Białopolu i Strzelcach oraz Zespołu „BIMBER BOYS”. Na zakończenie  uroczystości wszyscy uczestnicy zaproszeni zostali na słodki poczęstunek przygotowany przez Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu naszej gminy. Wszystkim Paniom z okazji ich Święta jeszcze raz pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia - szczęścia, zdrowia i wszelkiej pomyślności na cały rok.