W dniu 14.06.2017r. w Strupinie Dużym odbył się Finał Ligi Powiatowej Dzieci i Młodzików w zapasach o Puchar Wójta Gminy Chełm. W turnieju udział wzięli również zawodnicy i zawodniczki z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Skorpion" Białopole. Nasi zawodnicy przywieźli aż 11 medali i zajęli następujące miejsca: I miejsce w kategorii 25 kg  zajął Marcin Fedec, w kategorii 38 kg na I miejscu uplasował się Emil Cacała, w kategorii 58 kg II miejsce zajął Bartłomiej Wilgos, natomiast V miejsce Kacper Chałabyś. W kategorii 30 kg dziewczęta I miejsce otrzymała Sandra Głąb, II - Anita Nadolska, III - Kinga Głąb i Wiktoria Witek, w kategorii 50 kg I miejsce zajęła Nikola Nadolska. Artur Twardzik wywalczył II miejsce w kategorii 73 kg, natomiast Michał Fedec w tej samej kategorii zajął III miejsce. Trenerem młodych adeptów sztuki walki jest Andrzej Głąb.